Voor wie het spannend mag zijn.
De I LOVE KINKY collectie van Lamor is een ode aan alles wat geil, krachtig en gedurfd is. Hier vind je fetish fashion in zijn puurste vorm: strakke lakjurken, latex body’s, kunstleren korsetten, catsuits, harnasdetails en provocerende lingerie voor vrouwen én mannen.
Deze kleding is niet gemaakt om te verbergen – maar om te laten zien wie je bent. Of je nu op pad gaat naar een fetish event, een kinky party, of je wilt thuis iets extra spannends dragen... deze outfits zorgen dat je look onvergetelijk is.
I LOVE KINKY is niet zomaar een stijl – het is een statement. En jij bént het statement.
Droom jij er ook van om na een feest niet meteen naar huis te hoeven? Om langer te genieten, door te feesten en jezelf volledig onder te dompelen in de ultieme kinky sfeer? Dit is je kans.
Of je nu met een tent, camper of in een chalet verblijft, Kinky Camp wordt dé plek waar je volledig jezelf kunt zijn en een weekend lang kunt genieten!
Vrijdag 20-6 -2025 om 15:00 t/m 23-6-2025 13:00
Camping duin en strand,Kuijerdamseweg 39, Scharendijke
Je dient kleding te dragen van: lak, leder(look), latex(look) metal, rubber, PVC, bodypaint,
Géén jeans, géén sportschoenen. Vind je mooiste I love kinky outfits eenvoudig en vertrouwd bij Lamor.